NOVINKY

Vloženo 15.09.2021

No co Vám mám povídat, jako většinu muzikantů tak i nás corona nepivo přitlačila ke zdi, kluci by mohli vyprávět. Už se to snad lepší, ale do stability to má daleko. Kapela a její stabilní jádro zeštíhlelo, stejně jako počty vystoupení… Nyní více soukromých akcí než veřejného hraní, ale alespoň něco, protože nás to furt moc baví.

 

Vloženo 01.08.2020

Naší vokalistku Míšu čekají milé a náročné rodinné povinnosti, držíme jí moc palce. Znamená to, že se s ní nějaký čas na našich vystoupeních nesetkáte, ale to nevadí, nebalíme, a až příjde čas, opět se snad sejdeme.

 

Vloženo 25.05.2020

My a naše rodiny jsou naštěstí zdraví a to je nejdůležitější. Jasně, že je nám líto zrušených vystoupení, jasně, že je nám smutno, že některým z nás je teď těžko se dál probíjet životem, když jim ten blbej virus a vládní opatření vzaly obživu, ale snad to všichni zvládneme a zase se všichni sejdeme na jednom podiu. Tahle část života ukázala, co je a co není důležité …

 

Vloženo 09.11.2019

Radost – videozáznam z vystoupení 7.7.2018 po jednotlivých písničkách je kompletně hotov a můžete je zkouknout v rubrice „video“. Děkujeme moc všem, kteří se na tom podíleli a pomohli.

 

Vloženo 06.10.2019

Rozhodli jsme se k celkem zásadnímu kroku v sestavě kapely. Chceme kapelu dále obohatit hudebně i zvukově o smyčcový tandem, mělo by to být fakt super. Takže hledáme vhodné spoluhráče. Kdo se na to cítí, ozvěte se nám :-). 

 

Vloženo 10.09.2019

První vlaštovka slibovaného video záznamu je hotova. Parádní kousek „Hey Tonight“ z roku 1970 pro nás napsal :-) nedaleko San Franciska John Fogerthy. Stejně jako ostatní písničky v našem playlistu je to kategorie těch nesmrtelných. Ku shlédnutí v sekci video.

 

Vloženo 21.04.2019

Avízovaný záznam z našeho loňského vystoupení na 115 let Harley-Davidson je hotov, pár písniček si můžete poslechnout v rubrice Audio MP3. 

 

Vloženo 01.12.2018

Naše vystoupení na oslavách 115 let Harley-Davidson na výstavišti v Praze – Holešovicích bylo kompletně zaznamenáno filmovým štábem. Celý materiál je aktuálně zpracováván jak zvukově tak obrazově ve studiu Hacienda Miloše Dodo Doležala. Je snad někdo povolanější ???

 

Vloženo 12.09.2018

Sestavu Starwalk posiluje Míra Matouch Matoušek – perkuse a všechny možné i nemožné rytmické nástroje. Míra je náš starý dobrý známý a většina členů Starwalk s ním hrávala v kapele Easy Rider, kde působil na postu bubeníka. Starwalk jsou ode dneška tedy dvoumotoroví :-).

 

Vloženo 15.04.2018

Kytaristu Zdeňka Šulce ve Starwalk nahrazuje další zkušený bard – Radek Neumann. Od léta nás budete mít možnost vídat v nové sestavě.

 

Vloženo 01.10.2016

Letošní Prague Harley Days byly opět fajn, fotky najdete v rubrice ke stažení.

Kapela si dává teď pauzu do prosince, Petr je po operaci a je potřeba mu dopřát klid, přejeme mu brzké uzdravení.

Odehráli jsme pár koncertů v neúplných sestavách, prostě to není ono.

 

Vloženo 12.06.2016

Repríza našeho loňského vystoupení na Prague Harley Days bude na stejném místě a stejné skvělé akci dne 3.9. od  19 30. Viz. www.pragueharleydays.cz

 

Vloženo 12.06.2016

Dostáváme možnost jezdit na svá vystoupení svým autobusem – Jirka perlí. Bude vyzdoben našimi logy, to bude veliká paráda :-).

 

Vloženo 11.06.2016

Objednáno studio, poslední týden v srpnu natočíme pár písniček. Od naší poslední návštěvy studia uběhly 3 roky a hráčský posun i celkový projev kapely je potřeba zaznamenat. Přednost tentokrát dostanou autorské písničky, ale nějaký lahůdkový cover také přidáme.

 

Vloženo 05.06.2016

Začínáme spolupracovat a formovat nový management kapely. Hlavním motorem se stává Jirka Šrámek, trošku ten život kapely potřebujeme rozhýbat a věříme, že se nám to společně podaří.

 

Vloženo 04.06.2016

Jak ten čas letí. Teď jsme zjistili, že jsme do této rubriky již půl roku nepřispěli. Vězte, že to není tím, že by se nic nedělo. V lednu se naše vokalistka Míša stala řadovým členem tohoto orchestru. Rozšířili jsme tím náš už tak docela široký záběr, Míša dostává prostor i jako sólistka. Průběžně v té souvislosti zařazujeme nové lahůdky do playlistu.  

 

Vloženo 13.12.2015

Kompletne jsme změnili vzhled stránek, doufáme, že se Vám líbí více než předchozí verze. 

 

Vloženo 13.12.2015

Delší dobu jsme nic nenapsali. Není to tím, že by se nic nedělo. Posledních pár dní je ve znamení jednání. Jde o další sezónu. Vystoupením dne 3.12. v Hudebním klubu Palmovka jsme ukončili své působení v tomto klubu. Pro rok 2016 se stěhujeme na Žižkov do klubu Slušnej kanál. Jinde v Praze budeme pouze výjimečně. Jinak čekáme na dodělání profesionálních reklamních šotů, které budeme používat na promotion kapely. Dále můžeme potvrdit, že jsme hráli v O2 Aréně :-). No, ale pravda to je, jen malinko zkreslená, protože v O2 Aréně je restaurace Lokomotivka pro VIP návštěvníky a tam jsme odehráli vystoupení u příležitosti narozenin HC Sparta Praha.

A jedna skvělá zpráva – v červnu 2016 sedneme na trajekt, přeplaveme k Vikingům a ve Švédsku odehrajeme 2 vystoupení.

No a jelikož se nám koncem tohoto roku povedlo navázat další kontakty, snad ta další sezóna – 2016 bude zase o chlup lepší.

Hezké Vánoce a šťastný Nový rok přejeme !!!

 

Vloženo 24.09.2015

Kapelu STARWALK oficiálně posiluje jako trvalý host zpěvačka Míša Šrámková. Vyzkoušeli jsme si opakovaně, že to funguje, baví to Míšu i nás … takže není co řešit.

 

Vloženo 24.09.2015

Je za námi v historii kapely prozatím asi nejzajímavější vystoupení na Prague Harley Days 2015. Obří podiu, fantastický zvuk, světla, projekce, zaplněná hala … no prostě paráda. Nutno neskromně konstatovat, že kapela předvedla vynikající výkon a skvělé ohlasy potěšily. Náš set byl spojen s finále Pole Dance Battle na střední část naší živé produkce. Toto nezvyklé spojení přesto, že existovaly obavy o výsledek, zafungovalo naprosto fantasticky. skvělý nápad, jehož otcem je Jarda Vavřina  pražského dealerství motocyklů Harley – Davidson. Děkujeme všem, kteří se o to zasloužili, za skvělé podmínky pro naší práci. Koukněte do složky ke stažení na fotky, stojí to za to.

 

Vloženo 28.08.2015

Před námi zajímavé vystoupení na Prague Harley Days 2015. Zajímavé mimo jiné také nápadem organizátorů spojit dohromady to, co je zaujalo nezávisle na sobě na Prague Harley Days 2014 : Pole Dance Battle a … Starwalk. Takže letos doprovodíme naživo finálové klání. Kdo neví co je Pole Dance Battle, najděte si to na Youtube nebo jinde, opravdu neuvěřitelná akrobatická show. Vzhledem k povaze akce jsme se rozhodli posílit kapelu o vokalistku Míšu Šrámkovou. Míša zpívá skvěle, navíc je to kočka a můžete jí znát mimo jiné jako vokalistku Petra Koláře. Zpíváme vícehlasy standardně, ale ženský vokál to posouvá zase dále. A navíc se tím stává kapela o 100 % hezčí na pohled :-). Generální veřejná zkouška našeho programu proběhne v klubu Správnej kanál na Žižkově 2.9. vstup je zdarma. Kdo máte chuť a čas tak přijďte.

 

Vloženo 01.07.2015

Rád bych napsal něco nového, tentokrát je to ale pouze o pocitech. Tahle kapela se konečně usadila a získala hráčskou jistotu. Je to hrozně důležité pro pohodu na pódiu a doufám, že to všichni kdo navštíví naše vystoupení ihned zaznamenají. Lidsky to bylo vždycky v pohodě, ale dobře sehranou partu 6 lidí … to nejde hned. A ještě jeden postřeh, 25.6. jsme zahráli pro Centrum 83 v Mladé Boleslavi. Je to centrum pro hendikepované. Kdo to nezažil, tak si to neumí představit, jaký je to skvělý pocit vidět, že z toho klienti centra mají nefalšovanou radost. Hrozně nás to nabilo, ta bezprostřednost byla úžasná. Děkujeme.

 

Vloženo 18.02.2015

Rozhodli jsme se opět trochu zatřást s playlistem. Posilujeme pozici česky zpívaných a autorských písniček. Taky trochu obměníme portfolio coverů, aby jsme se my ani Vy na našich vystoupeních nenudili.

 

Vloženo 13.12.2014

Našeho zpěváka Otu už pár dní pořádně trápí jeho zlaté hrdlo, držme mu palce, ať to není vážnější než běžná nachlazení. Pro tento rok se budeme snažit odehrát ještě vystoupení v Hudebním klubu Palmovka, ale pak mu musíme fakt dát pár týdnů čas na doléčení.

 

Vloženo 17.11.2014

Musím říct, že je docela zábavné sledovat, jak se který pořadatel stará o to, aby na akci, kterou pořádá přišli lidi. Někde je plno nebo dokonce vyprodáno, jinde s odřenýma ušima to není přesilovka. Méně zábavné je potom účtování :-(.

 

Vloženo 25.10.2014

Koncert v klubu Kuře v hodinkách se bude konat v sále, ne v hospodě jako minule.

 

Vloženo 25.09.2014

Pro nepřátele coversongů – jedeme i ve vlastních kusech, ale nemáme je zatím nahrány, na nekvalitní rychlodemáče nás neužije.

 

Vloženo 31.08.2014

Pro cca další rok jsme se dohodli na stálé scéně v Praze, budete mít možnost nás vidět a slyšet přibližně každých 6 – 8 týdnů v klubu Kuře v hodinkách na Žižkově.

 

Vloženo 31.08.2014

Děkujeme všem návštěvníkům našeho vystoupení na Prague Harley-Days, užili jsme si to všichni náramně. A také díky pořadatelům za pozvání.

 

Vloženo 20.06.2014

Pro všechny pořadatele máme vzkaz – jelikož registrujeme zvýšený zájem o naše vystoupení a za posledních 6 týdnů jsme museli odmítnout z důvodu obsazených termínů cca 10 akcí, omlouváme se, zájem nás těší a mrzí nás to. Apelujeme tedy na včasnou rezervaci termínu, ideálně půl roku dopředu. Děkujeme za pochopení.

 

Vloženo 25.04.2014

Potvrzeno – STARWALK vystoupí v hlavním čase na venkovním pódiu na Prague Harley Days 2014 – v sobotu 30.09. od 20 oo hod. na Výstavišti v Praze – Holešovicích, před Průmyslovým palácem a odehrají téměř 2 hodinový koncert. Vstup zdarma. Podrobné informace o akci najdete na www.harley-days.cz

 

Vloženo 20.04.2014

Trošku jsme si odskočili do naší autorské tvorby, na světě jsou další 3 vlastní písničky, doufáme, že budou bavit stejně jako ty legendární hity, kterými se zabýváme primárně. A je moc fajn dát vědět, že tohle nám taky jde.

 

Vloženo 17.03.2014

V+V Rockbar v Mostě opět nezklamal, skvělá zábava na obou stranách, děkujeme.

A aby jsme si to užili, totéž se opakovalo druhý den U Pecků ve Vysočanech, také děkujeme, jen houšť …

 

Vloženo 01.03.2014

Začne jaro, skvělé. Udělali jsme pár dalších písniček a pro sezónu 2014 trochu pozměnili playlist nebo spíše doplnili, těšte se !!!

Naše spolupráce s H-D v roce 2014 bude pokračovat.

Toto je grafická podoba plachty, která bude při našich koncertech viset za námi :

Starwalk poutač

Vypadá hezky a splňuje beze zbytku svůj účel, moc se nám líbí a děkujeme pánům z Šalamounky – Harley-Davidson Praha.

 

Vloženo 12.11.2013

Ústřední výbor orchestru rozhodl, že do jara budeme hrát i po hospodách, jelikož když je kosa, je v hospodě nejlépe. Pokud máte hospodu, bar apod. kam chodí fandové rockové muziky a dá se tam hrát (vejdeme se leckde a v hospodě se zvučí pouze zpěvy) zavolejte nebo napište, domluvíme se a přijedeme.

 

Vloženo 12.10.2013

Vážíme si všech, kteří dorazili 9.10. do Kainu, díky bylo fajn

 

Vloženo 22.8.2013

Konec letní pauzy a lenošení se blíží. V září začínáme pracovat a nasadíme i vlastní tvorbu, pár lidí to zajímá tak proč ne.

 

Vloženo 3.7.2013

Logo kapely, které půjde na trička, čepice a mikiny můžete vidět v rubrice – ke stažení – logo. Myslím, že se povedlo.

 

Vloženo 1.7.2013

A je to !!! Klip dokončen, můžete ho zkouknout v rubrice – ke stažení – video.

 

Vloženo 21.6.2013

Dnes Stonerock festival, afterpárty v párty stanu, menší pódium, malé PA, komornější prostředí – většina kapel má někde své místo, STARWALK patří přesně sem. Těšíme se. Ještě tady uděláme pár hejbacích záběrů a už se začne pracovat na slibovaném klipu. Do konce července to bude hotové.

 

Vloženo 2.6.2013

Náš kytarista Luboš Mastilák odehrál 24.5. celovečerní vystoupení s nalomeným prstem a nohou v gipsu. Stálo ho to asi hodně sil v té zimě, ale nevzdal to a moc si toho ceníme. Ještě si to 2x zopákne, ale ta nadcházející vystoupení budou kratší tak snad. Příští týden 110 let Harley-Davidson a za dalších 14 dní Stonerock festival.

 

Vloženo 4.5.2013

Na přání zvyšujeme poměr českých písniček v playlistu na 20 %.

 

vloženo 13.4.2013

Dne 8. června na výstavišti v Praze Holešovicích pozdravíme legendu na oslavě 110 let Harley-Davidson.

 

vloženo 04.04.2013

Proběhla oboustranně korektní a doufejme smysluplná jednání o vzájemné spolupráci s českým zastoupením legendárních motocyklů značky Harley-Davidson. Rýsuje se povícero další možností, tak …prostě jdeme na to. Tahle muzika a tyhle stroje k sobě pasují.

 

vloženo 11.3.2013

Doplněny další lahůdky do playlistu.

Soudě podle ohlasů – STARWALK VÁS OPRAVDU BAVÍ – a to zase hrozně baví nás !!!

 

vloženo 5.3.2013

Tak všichni, kteří neví jak to hraje, hopsněte do záložky „ke stažení – audio“ a můžete se pobavit, zabékat si nebo nám třeba umejt p….l, jak je libo. Každopádně jsou zde nahrávky z návštěvy Studia Hostivař dne 25.2.2013 a jsou docela věrným obrazem toho co děláme. Příjemný poslech.

 

vloženo 3.3.2013

Děkujeme všem, kteří přišli do Kuřete, tančili, zpívali a prostě se dobře bavili, proto tu jsme …

 

vloženo 27.2.2013

Natočili jsme u Zdeňka Šikýře 8 písniček, no, vypadají slušně, za cca 14 dnů je sem vtiskneme a můžete posoudit sami.

 

vloženo 20.2.2013

Koncert v Kuřeti v hodinkách bude součástí tradiční Žižkovské noci. Program je hotov a dolaďují se drobnosti. Máte se na co těšit, nejen, že to hraje, ale těm chlapům to i kurevsky dobře zpívá. Na poslední chvíli nastala v souvislosti s Žižkovskou nocí jedna změna, koncert nebude v sálu, ale v hospodě (také v suterénu klubu). Bude tam lepší atmosféra a lepší přístup k tekutinám.

 

vloženo 18.2.2013

V termínu 25.2. půjdeme něco natočit  do pověstného studia Hostivař ke Zdeňkovi Šikýřovi. Vysekneme tady pár kousků pro prezentaci, aby kdo neví věděl.